Druhy pohřbů

ZPOPELNĚNÍ BEZ OBŘADU

(Pohřeb žehem) jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v kostele -či obřadní síni

V ceně je zahrnuto:

Rakev základní, převoz po HB, úprava zesnulého (obléknutí do vlastních šatů), zarakvení, převoz do krematoria, Žeh (kremace), předání popela v úředním plastovém obalu (v urně).

Od 9.800,- Kč

EKONOMICKÉ POHŘBY

Připravili jsme pro Vás několik balíčků rozloučení se smutečním obřadem v obřadní síni a následnou kremací s cenovým zvýhodněním až 35%.

Od 17.449,- Kč

ULOŽENÍ DO ZEMĚ

Poslední rozloučení se zesnulým může proběhnout v obřadní síní nebo v kostele. Po smutečním obřadu následuje uložení rakve do hrobu či hrobky. Samozřejmostí je zajištění církevních služeb (kněze), výkop hrobu či odkrytí hrobky (zajištění hrobníka), živé dechové hudby, služeb fotografa, profesionálního řečníka, nebo autobusu.

ZPOPELNĚNÍ S OBŘADEM

Zpopelnění s obřadem v obřadní síni, nebo kostele. Samozřejmostí je zajištění církevních služeb (kněze), služeb fotografa, profesionálního řečníka, nebo autobusu. 

ROZLOUČENÍ V DOMĚ SMUTKU

Na přání Vám zajistíme poslední rozloučení se zesnulým v Domě smutku, tj. přímo u Vás doma. Po rozloučení bude rakev se zesnulým převezena ke kremaci, nebo na hřbitov, kde bude uložena do hrobu či hrobky. V případě zájmu Vám zajistíme řečníka.